Товари та медичне обладнання для інвалідів

ua

   ТОВ «Норма-Трейд», Полтава, є виробником обладнання для інвалідів і пропонує широкий вибір технічних засобів реабілітації для людей з обмеженими фізичними можливостями. Продукція нашого підприємства поставляється в санаторії, медичні установи, геріатричні пансіонати та реабілітаційні центри, безпосередньо для людей з інвалідністю, які можуть купити необхідні товари для інвалідів в аптеці або магазині медтехніки в будь-якому регіоні України.

   Обладнання для інвалідів нашого виробництва знайшло широке застосування в таких галузях як: ортопедія, травматологія, лікувальна фізкультура і спортивна медицина, соціально-побутова, трудова та медична реабілітація інвалідів та людей з порушеннями опорно-рухового апарату, реабілітація після протезування кінцівок, посттравматична реабілітація.

  «Норма-Трейд» є підприємством-виконавцем державного замовлення щодо забезпечення технічними засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших визначених категорій населення.
Асортимент виробів постійно розширюється, на сьогоднішній день ми готові запропонувати:

Засоби для пересування: тростини, милиці, ходунки — товари для інвалідів, які є допоміжними засобами пересування маломобільних груп населення, літніх людей, хворих із захворюваннями опорно-рухової системи.

Підйомники для інвалідів. Це обладнання для інвалідів, призначене для підйому і переміщення людей з обмеженими фізичними можливостями в автомобільний транспорт, басейни, а також подолання архітектурних бар'єрів всередині приміщень. Існують різні модифікації: автомобільні підйомники для інвалідів, автономні сходові підйомники для інвалідів на гусеничному ходу, підйомники для басейну, підйомники з вертикальним переміщенням, інші види — стаціонарні та мобільні.

Медичні меблі. Столики різних модифікацій і призначення, кушетки, ліжка, шафи та багато іншого, є практичним і зручним у використанні. Всі вироби виготовлені з якісного металу з полімерно-порошковим покриттям або нержавіючої сталі та алюмінію.

   Більш детально з продукцією підприємства «Норма-Трейд» можна ознайомитися на сторінках нашого сайту.

   Ми відкриті для співпраці з усіма клієнтами.
   Доставку товару здійснюємо транспортними компаніями по всій території України.

баннер

z upost vigravai dvichi v3НАШІ СЕРТИФІКАТИ