Товари та медичне обладнання для інвалідів

ua

   ТОВ «Норма-Трейд», Полтава, є виробником обладнання для інвалідів і пропонує широкий вибір технічних засобів реабілітації для людей з обмеженими фізичними можливостями. Продукція нашого підприємства поставляється в санаторії, медичні установи, геріатричні пансіонати та реабілітаційні центри, безпосередньо для людей з інвалідністю, які можуть купити необхідні товари для інвалідів в аптеці або магазині медтехніки в будь-якому регіоні України.

   Обладнання для інвалідів нашого виробництва знайшло широке застосування в таких галузях як: ортопедія, травматологія, лікувальна фізкультура і спортивна медицина, соціально-побутова, трудова та медична реабілітація інвалідів та людей з порушеннями опорно-рухового апарату, реабілітація після протезування кінцівок, посттравматична реабілітація.

  «Норма-Трейд» є підприємством-виконавцем державного замовлення щодо забезпечення технічними засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших визначених категорій населення.
Асортимент виробів постійно розширюється, на сьогоднішній день ми готові запропонувати:

 

новинка22

Засоби для реабілітації. Ми можемо запропонувати найкращі ціни від виробника на продукцію для реабілітації після інсультів та тренажери для дітей з ДЦП. Цілий ряд спеціального обладнання для відновлення рухливості верхніх та нижніх кінцівок, допоміжне обладнання, комплекси підвісних систем для кінезіотерапії, багатоскладові універсальні комплекси для реабілітації, апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії наше підприємство може запропонувати оптом за вигідними цінами.

Засоби для пересування: тростини, милиці, ходунки — товари для інвалідів, які є допоміжними засобами пересування маломобільних груп населення, літніх людей, хворих із захворюваннями опорно-рухової системи.

Підйомники для інвалідів. Це обладнання для інвалідів, призначене для підйому і переміщення людей з обмеженими фізичними можливостями в автомобільний транспорт, басейни, а також подолання архітектурних бар'єрів всередині приміщень. Існують різні модифікації: автомобільні підйомники для інвалідів, автономні сходові підйомники для інвалідів на гусеничному ходу, підйомники для басейну, підйомники з вертикальним переміщенням, інші види — стаціонарні та мобільні.

Медичні меблі. Столики різних модифікацій і призначення, кушетки, ліжка, шафи та багато іншого, є практичним і зручним у використанні. Всі вироби виготовлені з якісного металу з полімерно-порошковим покриттям або нержавіючої сталі та алюмінію.

   Більш детально з продукцією підприємства «Норма-Трейд» можна ознайомитися на сторінках нашого сайту.

   Ми відкриті для співпраці з усіма клієнтами.
   Доставку товару здійснюємо транспортними компаніями по всій території України.НАШІ СЕРТИФІКАТИ