Підйомники та пандуси для інвалідів

Підйомники та пандуси для інвалідів є спеціальними пристосуваннями, призначеними  для забезпечення мобільності осіб з обмеженими фізичними можливостями. Використовуються в спеціалізованих медичних і профілактичних установах, громадських і адміністративних будівлях, автомобільному і залізничному транспорті, а також в домашніх умовах.

Залежно від функціонального призначення ми можемо забезпечити наступними видами підіймальних засобів:

Підйомники стаціонарні і мобільні (пересувні) – призначені для підйому і переміщення  людей з обмеженими фізичними можливостями усередині приміщення.

Автономний мобільний сходовий підйомник на гусеничному ходу призначений для переміщення людини в інвалідній колясці безпосередньо по сходинках. Використовується в приміщеннях і на вулиці.

Підйомники для басейну призначені для переміщення людини з інвалідної  коляски в  басейн і назад.

Підйомники для автомобільного і залізничного транспорту. Встановлюються на транспортні засоби суспільного і особистого користування. Використовуються для підйому людини з інвалідноого крісла в салон транспортного засобу.

Підіймальні платформи з вертикальним переміщенням. Встановлюються усередині або зовні приміщень для підйому людей на інвалідних колясках між площами різного рівня.

Пандуси: переносні і стаціонарні встановлюються в приміщеннях і на вулиці, автомобільні вмонтовуються безпосередньо на автомобіль

    Наше підприємство пропонує підйомники для інвалідів, які є практичними, зручними і безпечними у використанні. Всі продукти сертифіковані, дотримані всі технічні умови  і вимоги по експлуатації.