Підвісна терапія

 

Підвісна терапія – універсальна система для реабілітації

Реабілітаційна кабіна – є важливим елементом відновного лікування при проведенні кінезотерапії.

Підвісна терапія – це система навантаження опорно-рухового апарату в стані невагомості для збільшення сили м’язів, відновлення амплітуди рухів, нормалізації тонусу, покращення балансу та координації рухів.

Реабілітаційна клітка з підвісами – це комплекс для фізичної реабілітації при захворюваннях опорно-рухового апарату, травмах і захворюваннях головного і спинного мозку, після перенесених інсультів та травм.

Відеоролик показує як виглядає комплекс Підвісної системи в дії:

 

 

Відгуків (0)
Спеціальна підвісна система-павук навантаження опорно-рухового апарату для відновлення амплітуди руху, нормалізації тонусу м’язів та збільшення їхньої сили.
Ціну уточнюйте
Відгуків (0)
Мінімальний набір для підвісної терапії без каркасної основи та ліжка
Немає в наявності
Ціну уточнюйте
Відгуків (0)
За допомогою системи підвісів можна максимально розвантажити і розслабити різні групи м’язів і цим значно зменшити больовий синдром.
Ціну уточнюйте
Відгуків (0)
Використовується при захворюваннях і травмах головного і спинного мозку з руховими порушеннями (інсульт, травма головного мозку, нейроінфекції, розсіяний склероз, спинномозкова травма хребта та ін.
Ціну уточнюйте
Відгуків (0)
Комплекс призначений для осіб з атрофією м’язів і з ослабленням м’язового тонусу, з обмеженням рухливості суглобів, а також з паралічами і парезами м’язів.
Ціну уточнюйте