Компресійний трикотаж

Компресійний трикотаж: для кого і навіщо

Компресійний трикотаж - це по-особливому переплетені нитки поліестеру, еластану та бавовни. Така тканина дозволяє створювати вироби, що поліпшують відтік крові з кінцівки, але при цьому дозволяє шкірі «дихати». Сучасні технології дозволили здійснити це за допомогою високотехнологічних верстатів. Вони забезпечують спеціальну в'язку нитки і переплетення різних матеріалів з метою досягнення різних рівнів тиску в готовому виробі.

Якщо робота стояча або багато часу доводиться проводити на ногах, то незабаром з'являться перші симптоми прийдешніх ускладнень: шкіра ніг покриється неприємними на вигляд судинними зірочками або варикозними вузлами. Це може бути проявом початкового етапу варикозного розширення вен. Ноги при цьому швидко втомлюються, а до кінця робочого дня неминуче набрякають. При відсутності лікування перебіг хвороби в подальшому може призвести до появи некрозу тканин. У групі ризику також вагітні і люди з генетичною схильністю. Тут і приходить на допомогу компресійний трикотаж.

Лікувальний ефект досягається завдяки різним рівням тиску на поверхню в різних частинах ноги. По венах кров тече вгору. Щоб допомогти серцю перекачувати кров з кінцівки тиск на щиколотці досягає 100% з заявленого виробником. В районі ікри 75%, а в нижній третині стегна всього 40%. Таким чином при стисненні нижній частині кінцівки поліпшується відтік крові.

Компресійна білизна буває профілактичний і лікувальний.

Профілактичне білизна застосовується без консультації флеболога і служить для попередження захворювань ніг. Може бути рекомендовано для загального підтримки здоров'я. Ступінь компресії - 16-19 мм рт. ст.

Лікувальна компресійна білизна можна застосовувати тільки проконсультувавшись з лікарем-флебологом. Це відбувається через наявність протипоказань до носіння, а також для більш точного визначення необхідного ступеня компресії.

Ступінь компресії визначає розподіл компресійної білизни на класи.

1 клас компресії - 19-20 мм рт. ст. Застосовується при виникненні зовнішніх проявів у вигляді судинних зірочок, якщо УЗД виявило варикоз глибоких вен, а також при венозної недостатності.

2 клас компресії - 23-33 мм рт. ст. Вживається при довжині уражених вен 4 і більше сантиметрів, постоперационной реанімації, а також для профілактики виникнення некрозу тканин і, як наслідок, тромбофлебіту.

3 клас компресії - 33-46 мм рт. ст. Показаний до застосування при складних порушеннях в роботі судинної системи як нижніх, так і верхніх кінцівок.

Лікувальна компресійну білизну проводиться трьох різних видів - це гольфи (до колін), панчохи (до середини стегна) і колготи. Вибір форми здійснюється лікарем в залежності від зовнішньої і внутрішньої локалізації уражених вен на кінцівки.

Таким чином, якщо врахувати темпи сучасного життя, а також інші зовнішні негативні фактори, такі як харчування, то можна вважати, що в групі ризику зараз кожен. І щоб уникнути в подальшому дорогого хірургічного втручання досить просто замість звичайного білизни носити компресійну. Причому носити не завжди, а тільки коли передбачаються навантаження на ноги.

Бандажно-корсетні, зігріваючі вироби | Ортопедичне взуття, устілки

Каталог продукції

Замовити
дзвінок