Ліжко дитяче функціональне спеціальне ЛДФС.3.1.2.2.М

Ліжко дитяче функціональне спеціальне ЛДФС.3.1.2.2.М

 

Ліжко дитяче спеціальне, трьохсекцйне – призначене для розташування дітей віком до 7-ти років у палатах інтенсивної терапії, травматології, хірургічних відділеннях у лікувально-профілактичних закладах, санаторно-курортних установах та ін. Особливістю ліжка є те що воно оснащене системою нахилу ложа.

«Тренделенбург» та «Антитренделенбург». Окрім цього до нього можна додатково приєднати Раму Балканського, штатив для ін’єкцій, оснастити сечоприймальником та іншим обладнанням. Наявність самоорієнтовних коліс із стоянковими гальмами дозволяє переміщувати ліжко та встановлювати його у зручному для медперсоналу місці. Наявність підйомних секцій підголівника та підножника, дозволяє швидко та зручно змінювати кут нахилу цих елементів ліжка. Система керування боковими поручнями, дозволяє опустити його без використання рук лише натисканням  на відповідний важіль, пацієнт не має можливості керувати боковою огорожею. Велика відстань між рухомими частинами ліжка не призводить до затискання пальців.

Всі основні частини каркасу ліжка виготовлені із металевого профілю квадратного та прямокутного перерізу і покритий порошковою полімерною фарбою. Лежак має жорстку основу із сталевої зварної сітки.

Торцеві та бокові бильця виготовлені зварними із труби квадратного та круглого перерізів і покриті порошковою полімерною фарбою.

Ліжко має встановлені по кутах чотири відбійники, що забезпечують безпечну відстань між ліжком та іншими об’єктами.

 

Ціна: 29 850 грн

в наявності

Кількість:

Діє гнучка система знижок

Технічні дані Ліжко дитяче функціональне спеціальне ЛДФС.3.1.2.2.М :

Габаритні розміри, мм: 1770х1008х1850.

Вага, кг: 100.

Навантаження: < 50 кг.

Схожі товари:

Каталог продукції

Замовити
дзвінок