Підйомники і пандуси

Люди з обмеженими можливостями також ведуть активний спосіб життя, тільки потребують зручності пересування набагато більше інших. У всьому світі підтримується тенденція на створення найбільш комфортних умов для пересування і комфортного життя інвалідів. Так, на вулицях зарубіжних і вітчизняних міст можна бачити спеціальні пристосування, призначені для збільшення мобільності - пандуси та підйомники для інвалідів.

Підйомники для інвалідів розрізняються своїм призначенням:

Стаціонарні та мобільні (пересувні) підйомники - це обладнання для переміщення інвалідів всередині приміщення. Можна зустріти в адміністративних будівлях, в санаторіях і клініках.

Сходовий підйомник (автономний, мобільний) - даний вид підйомників на гусеничному ходу використовується для транспортування людини в інвалідному кріслі по сходах. Може використовуватися як на вулиці, так і в приміщенні.

Підйомник для басейну - широко використовується в санаторіях і пансіонатах, а також інших лікувальних або реабілітаційних установах. Із самої назви випливає, що даний вид підйомника служить для переміщення людини в басейн і назад в коляску.

Підйомники для ж / д транспорту або автомобіля - поширений вид пристосування, який призначений для підйому людини в інвалідному кріслі в вагон поїзда. Автомобільні підйомники для інвалідів використовуються для переміщення людини в колясці в салон машини.

Вертикальні підйомники - це підйомники, які переміщують інвалідів по вертикалі на різних рівнях.

Пандуси для інвалідів - це переносні або стаціонарні пристосування, які встановлюються всередині приміщень або на вулицях, а також можуть монтуватися прямо на автомобіль.

Компанія «Норма Трейд» розробляє власні моделі підйомників і пандусів, а також впроваджує у виробництво кращі напрацювання західних інженерів і розробників для того, що б забезпечити людей з обмеженими можливостями найбільш якісними, безпечними і надійними пристосуваннями для транспортування і переміщення. Вся продукція пройшла необхідні випробування і є сертифікованою.

| Засоби для пересування

Каталог продукції