Підйомники і пандуси для інвалідів

Підйомники і пандуси для інвалідів

Підйомники і пандуси компанії «Норма Трейд» допомагають створити комфортні умови для переміщення людей, що знаходяться в інвалідному кріслі.

Підйомник для людей з інвалідністю сьогодні є обов'язковим і необхідним атрибутом будь-якого приміщення, яке можуть відвідувати люди старшого віку і люди, з обмеженими можливостями пересування. Пандуси встановлюються перед входом в житлові будинки, адміністративні будівлі і ТРЦ. Ці конструкції полегшують спуск або підйом сходинками маломобільних груп населення.

Підйомники для колясок розрізняються за своїм призначенням: це може бути мобільний підйомник, стаціонарний тип платформи, сходовий інше. Також і по розташуванню - вуличним і внутрішнім.

Як зробити вибір підйомник або пандуса для інвалідних колясок?

У виборі такого обладнання необхідно звернути увагу на такі характеристики, як:

  • Тип управління

Він може бути, як автоматизованим, так і управлятися за допомогою важелів. Підйом / спуск на платформу при 1-му типі управління здійснюється після натискання на кнопку, а в механізмі з важелями - вручну.

  • Протиковзаюче покриття

Його наявність забезпечує стійкість інвалідному візку, роблячи заїзд на пристрій безпечним.

  • Міцність конструкції

Купуючи підйомник або пандус, орієнтуйтеся на запас міцності більше 300 кг. Це додасть впевненості в надійності обраної конструкції.

  • Матеріали пристрою

Нержавіюча сталь - надійний і практичний матеріал, вироби з якого можуть експлуатуватися і в приміщеннях, і на вулицях. Нержавіюча сталь міцна, довговічна, стійка до різкої зміни температури, вологи і корозії.

Один з напрямків нашої компанії - створення власної лінійки інвалідних підйомників і пандусів для інвалідів. Головними особливостями продукції, що випускається, яка міцно завоювала довіру наших споживачів, є продумані до найдрібніших деталей системи управління і конструкції, безумовна безпеку виробів і доступні ціни.

Пристрої, які ми пропонуємо, використовують для підйому людей з інвалідністю на платформу автобуса або автомобіля, в басейн або вагон поїзда, вони роблять їх переміщення та транспортування надійної і безпечної.

Також пропонуємо подивитися супутні товари: милиці під лікоть; тростини для інвалідів; тренажери для інвалідів.

Компанія «Норма Трейд» розробляє власні моделі підйомників і пандусів, а також впроваджує у виробництво кращі напрацювання західних інженерів і розробників для того, що б забезпечити людей з обмеженими можливостями найбільш якісними, безпечними і надійними пристосуваннями для транспортування і переміщення. Вся продукція пройшла необхідні випробування і є сертифікованою.

| Засоби для пересування

Каталог продукції

Замовити
дзвінок