Платформа підйомна з вертикальним переміщенням для інвалідів ППВ-320У1

Платформа підйомна з вертикальним переміщенням для інвалідів ППВ-320У1

Платформа підйомна з вертикальним переміщенням моделі ППВ-320 в різних виконаннях шахти призначена для транспортування користувачів між поверхами споруд та будівель. Платформа встановлюється в житлових, громадських або промислових будівлях та спорудах, що мають перепад висот на шляху слідування користувачів. Допускається установка платформи зовні будівель та споруд. 

Платформа  включає в себе безпосередньо підйомну платформу, огородження шахти та привід. Огородження шахти складається з каркасу, панелей та дверей, кількість та розміщення яких може варіюватись. На кожному посадочному майданчику  розташовані кнопки виклику. По прибуттю платформи на посадочний майданчик вона автоматично зупиняється. На панелі управління підйомної платформи розташовані кнопки з номерами посадочних площадок для переміщення до будь-якої з них. Підйомна платформа має зручні поручні, для підтримки підчас руху, та неслизьке покриття підлог.

Запобіжні бокові бордюри виконують функцію захисту та обмежують рух платформи угору в випадку виникнення на їх шляху будь-яких перешкод. На кожному посадочному майданчику розташовані двері. Вони автоматично зачиняються, коли платформа від’їжджає від площадки. 

ціну уточнюйте

в наявності

Кількість:

Технічні дані:

Вас також можуть зацікавіти

Площадка підйомна для інвалідів моделі ППН-1, ППН-1(П300) |

Каталог продукції