Ходунки для інвалідів

Для полегшення пересування людей з вираженими порушеннями опорно-рухового апарату використовуються ходунки для інвалідів. Ці пристосування служать допоміжної опорою людини при ходьбі, а також сприяють збереженню рівноваги і призначені для зменшення навантаження на ноги, спину і хребет.

Ходунки для інвалідів представляють собою чотирьохколісну конструкцію, виготовлену з легких алюмінієвих трубок, обладнаних тримачами і наконечниками з гуми або пластику.

На сьогоднішній день розрізняють ходунки: складні, регульовані по висоті, 2-х і 4-х колісні (полегшують пересування і дають можливість пересуватися з більшою швидкістю, а також забезпечені ручними гальмами і столиком, для додаткової опори), для людей з великою масою тіла і для дітей. Всі вони мають функцію шагання - дана специфікація дозволяє переставляти поперемінно праву і ліву частину ходунків.

Їх рекомендують для використання людям у віці, пацієнтам, що потребують у швидкому відновленні, а також хворим, з травмами нижніх кінцівок в період реабілітації.

Милиці |

Каталог продукції

Замовити
дзвінок