Палиці для інвалідів

Палиці - допоміжні пристосування, які служать додатковою точкою опори для інвалідів, людей похилого віку, хворих із захворюваннями опорно-рухового апарату в період реабілітації. Використовуються для створення рівноваги людини під час ходьби і забезпечують стійкість в положенні спокою.

   Наше підприємство виготовляє палиці для інвалідів різних модифікацій:

Палиця для ходьби виготовляється зі сталі, алюмінію, склопластику або дерева, з гумовим наконечником. Може мати ручку, що повторює анатомічну форму окремо лівої і правої долоні. Такі палиці можна застосовувати і на вулиці і в домашніх умовах.

Палиці з пристроєм протиковзання. Оснащені системою висування штиря, яка дозволяє використовувати виріб у різні пори року. Обладнані спеціальним принципом затвора.При необхідності на слизьких поверхнях можна висунути загострений штир з наконечника, і навпаки - перевести штир в закрите положення. Регульована палиця(телескопічна). Має можливість фіксації на різній висоті залежно від росту пацієнта.

Багатоопорна палиця включає кілька ніжок, які забезпечують додатковий комфорт і стійкість. Така палиця рекомендується для людей з порушеннями рівноваги і частими запамороченнями.

Палиця-орієнтир. Використовується для полегшення

| Милиці

Каталог продукції